O Firmie

 

Firma Synecpol działa na rynku polskim od roku 1989. Od początku swojej działalności zajmowaliśmy się dystrybucją systemów do diagnostyki zaburzeń motoryki przewodu pokarmowego takich jak: pH-metria oraz pH-metria z impedancją, przełykowa i anorektalna manometria wysokiej rozdzielczości.

 

Najnowszą ofertą skierowaną do specjalistów z dziedziny zaburzeń czynnościowych motoryki przewodu pokarmowego jest przełykowa i anorektalna manometria wysokiej rozdzielczości 3D, która dzięki zastosowaniu cewników wysokiej rozdzielczości o unikalnej technologii umożliwia rzeczywisty pomiar obwodowych ciśnień w obszarach zwieraczy przełyku i odbytu oraz ich przestrzenne odwzorowanie w technologii 3D.

 

W ofercie mamy również przenośny aparat do biofeedbacku – Barostat RBB firmy Mui Scientific. Pozwala on na badanie funkcji motorycznej i sensorycznej odbytu i odbytnicy.

 

Firma Synecpol współpracuje z firmą Bedfont, producentem sprzętu do testów oddechowych, takich jak:


Gastrolyzer
– przenośny aparat do testów wodorowych stosowany w diagnostyce nietolerancji węglowodanów takich jak glukoza, fruktoza, laktoza, laktuloza, sorbitol, ksylitol, jak również SIBO – zespołu rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego

 

GastroCheck – analizator zawartości wodoru i metanu w próbce oddechowej do diagnozowania zespołu rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego, nietolerancji węglowodanów takich jak glukoza, fruktoza, laktoza, laktuloza, sorbitol, ksylitol

 

Smokerlyzery Micro+ i piCO do monitorowania stężenia tlenku węgla (CO) w wydychanym powietrzu. Wykorzystywane do walki z zespołem uzależnienia od tytoniu.

 

ToxCO – aparat do wykrywania tlenku węgla (CO) w próbce oddechowej u osób poszkodowanych. Sprzęt głównie przeznaczony jest dla jednostek Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, oddziałów toksykologicznych.

 

Firma Synecpol jest członkiem grupy SYNMED reprezentującej europejskich dystrybutorów sprzętu medycznego do diagnostyki zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego oraz Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED zrzeszającej producentów i dystrybutorów sprzętu medycznego.